KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14545005
nr 1454 5005
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Egron Lundgren (1815-1875), Sverige, tillskriven. Ej signerad. Akvarell, 15x16 cm, yttermått inklusive ram: 26x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:24:05
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren